| ygrec25 a întrebat:

Saptamana trecuta am fost operat la apendicita si doctorul mi-a spus ca nu am voie sa fac efort fizic timp de 4-5 luni... eu faceam in fiecare zi sport.iar acum ma plictisesc...ce as putea sa fac ca sa-mi umplu timpul in afara de citit(asta stiu deja)?

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Hai sa jucam counter-strike pana te refaci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti invata o limba straina, macar la nivel A1. Nu se stie niciodata cand vei avea nevoie de asa ceva. Iti recomand germana.

| RamonaRay a răspuns:

Pai daca nu te mai doare asa rau operatia poti sa te plimbi pe afara cu prietenii...sa mergi la cinema, in mall sau daca inca te mai doare poti sa te joci un joc online... ca sa-ti mai ocupi si tu timpulbig grin