| CaDet10000 a întrebat:

Salut, spuneti-mi cele mai bune farse de facut prietenilor dar la scoala
Dau Funda!
P.S. nu dati copy-paste sad

8 răspunsuri:
| Catalin970 a răspuns:

Pai ar fi cea cu banca electrica (Bagi 2 fire la curent - daca mai ai nevoie de coleg nu le baga la priza - si le legi de partea de metal a bancii sau a scaunului.Sigur va avea un soc cand va incepe oralaughing ).Sau poti sa pui un difuzor in pupitru si sa-l ascunzi cat de bine poti.Cand sta mai calm si e in cea mai pacifista stare dai muzica la maxim. Faza cu pasta de dinti e veche si presupun ca o stie toata lumea...ar fi cea cu lipitul de scaun devil dar aia e putin prea dura (niste colegi au facut asta unei profesoare.Tot ce pot sa iti spun e ca ma bucur ca nu am fost la scoala in ziua aialaughing ). Sare sau albus de ou in apa/suc, poti face o multime de lucruri daca stai putin sa meditezi la ele.Bafta si distractie placutadevil!

| Catalin970 a răspuns (pentru Catalin970):

Apropo,daca ai ora de info mergi la calculatorul unui(ei) coleg(e) si instaleaza programul TeamViewer.Tu de la alt calculator sau chiar de pe telefon vei putea sa vezi tot ce face el/ea sau sa ii stingi din cand in cand monitorul.P.S.:pune start bar-ul pe autohide, astfel mica farsa va fi mai greu de depistat.

| Lionsgate a răspuns:

Schimbai numele la blutooth, si numerele prin telefon, sau inlocuestei cartile cu altele inainte sa plecelaughing

| vega358 a răspuns:

Pai fii atent : mergi primul/prima la scoala si pui pasta de dinti pe clanta sau undeva. cand vine un coleg isi lasa ghiozdanul iar apoi merge la baie sa se spele fiindca sa murdarit. In acel timp tu ii iei ghiozdanul si il ascunzi. Cand se intoarce nu isi va gasi ghiozdanul deci va fi ca si cum iar fi disparut. Fa la fel cu toti. BAFTA! FUNDDAAAA?

| xPuffy a răspuns:

Spune unui coleg ca il chema cineva la toaleta si incuiel in baielaughing

| Pitika2580 a răspuns:

Poi poti pune pioneze pe un scaun pe care se pot aseza si colegii si profesorii, poti inlocui un scaun bun cu unul rupt=]]sau poti pune lipici, guma de mestecat, sau acuarele pe scaune...multa bafta!laughing

| mario1988 a răspuns:

Pai in pauza stai si astepti sa se sune si cu 2 min inainte sa se sune iei un scaun sau daca esti inalt dai cu cv in clopotel si nu mai suna, sau poti sa pui lipici sau orice e lipicios pe catedra caietele colegilor, catalog etc... sau poti in timpul pauzei sa furi toate caietele de pe masa si catedra si le ascunzi undeva sau le arunci pe geam, faci avioane si arunci in profi cand sunt cu spatele la tine. Fundaaa?

| alesstuza a răspuns:

Pai exista mai multe tipuri de farse dar depinde de colegii tai. Daca este cel mai bun prieten al tau poti sa ii zici ca nu mai vorbesti cul el niciodata, sau unui coleg mai antipatic poti sa ii lipesti guma pe scaun, sa ii furi caietele de teme dar cel mai important nu trebuie sa depasesti limita de gluma deaorece fiind la scaoala colegii se pot razbuna pe tine spunandu-te la profesori.Multa bafta!