| CaDet10000 a întrebat:

Salut, spuneti-mi si mie niste provocari amuzante si ceva intrebari stupide? laughing

Răspuns Câştigător
| KamiixSweet18 a răspuns:

Provocare:Baga mana in WC Adevar: Ai avut vreodata un vis erotic cu personajele cu care joci acest joc? Provocare:Ia-ti pozitia adecvata si incepe sa canti"toate ratustele mele". Adevar: Cat timp ai rezista fara sa-ti schimbi lenjeria? folosindu-te doar de picior. Adevar:Cu ce profesor de la scoala ti.ai dori sa te casatoresti? Provocare:Comporta.te doua minute ca un bebelus. Adevar:Fii sincera, te.ai sarutat vreodata cu un tip care era combinat? Da`te de 5 ori de-a rostogolul si apoi incearca sa stai in cap.
Scrie un sms amoros si trimite`l unui numar aleator.
Vorbeste timp de 5 minute ca un bebelus.\
Striga in gura mare sau pe geam numele persoanei de care esti indragostit (a)
Imita un profesor de la scoala.
Suge`ti degetul si apoi plangi ca un bebelus.
Fa o descriere in stil rap pentru unul dintre jucatori.
Incearca sa stingi o lumanare doar cu nasul
Timp de un minut comporata`te ca o maimuta in jungla

Sper sa-ti placa
Distractie placuta

1 răspuns:
| KamiixSweet18 a răspuns:

Funda? puppy dog eyes