| roxanarooxy a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste provocari amuzante... dar nu de dragoste saruturi.multumesc mult. provocari penale.

8 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Să-ţi sărute talpa pantofului; să pupe pe cineva pe nas.
Prima e malefică devil

| Ţepeşu a răspuns:

Sa te pi*i pe capul cuiva cand dormi...

| ɔɐıɔ a răspuns:

Sa o saruti.

| CastorR a răspuns:

Sa il provoci pe unu sa ii provoace el orgasm uneia.

| ViseMaicăVise a răspuns:

1. Sa se invarta in jurul uni bat scurt si sa strige "Sunt un animal pervers" de 10 ori
2. Sa sune la un numar de telefon (oarecare, la plesneala) si sa cante sau sa dea drumu la asta: http://www.youtube.com/watch?v=HAiLo_HtNKI
3. Sa iasa in fundul gol pe strada si cand ii da lumea haine sa faca mofturi
4. Sa lase o persoana de sex opus sa-l/o plezneasca peste fund

| alex942 a răspuns:

Pune-l sa bage mana in wc pana la incheietura
Striga pe geam numele persoanei de care esti intragostit/a
Mananca biscuite cu ketchup/mustar
Striga pe hol: Vreau la mamaaa!
Umple un bol cu apa, pune in el o biluta si pescuiesteo cu gura
Incearca sa stingi o lumanare doar cu nasul
Sa isi imigineze ca peretele este iubitul lui/ei timp de un minut
Sa mananci o bucata de ciocolata cu mustar pe ea
Sa mergi in 4 labe prin tot orasul
Sa-si bage 4 cuburi de gheata in pantaloni
Sa strige de 10 ori tare sunt o [curva]chiar daca e baiat chiar daca e fata
Danseaza cu mopul sau cu o matura

| Tupeistul a răspuns:

Punel/o sa alerge dezbracata la pielea goala prin oras sau pe strada cu pantaloni infipti intr-un bat si fluturandul ca pe un steag

| AmyDrew a răspuns:

1.sa puna mina in cactus2.sa sune pe oricine si sa spuna glume cu cel mai amuzant glas3.sa nu vorbeasca 1luna prostii4.sa sarute pe cineva pe care il uraste5.sa imite un profesor