| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi va rog cele mai stupide si amuzante intrebari pe care l-ati auzit sau l-ati citit vreodata!

Răspuns Câştigător
| antonG a răspuns:

Cele mai stupide intrebari pe care le-am citit sau auzit vreodata, niste dovezi ale faptului ca prostia umana este infinita, se gasesc aici pe TPU. Atat de multe intrebari idioate incat nu ma pot mira indeajuns de atata prostie. Pur si simplu ma intreb daca oamenii aia chiar traiesc cu adevarat sau subiectele sunt deschise de staff-ul site-ului pentru a crea atmosfera. Nu stiu prin ce sectiuni le-am gasit, dar in special pe cele de dragoste, relatii si adolescenti. Acum in vin in minte: "Eu am un prieten, iI cheama Nicusor, are tot 11 ani si fumeaza Kent Convertibles. Este bine?". Nu mai vorbesc ca e plin de fete de 12 ani care vor sa si-o puna cu baieti de 20 si ceva, frate care a facut sex cu sora, cereri pentru programe pirat. Daca as fi organ al legii m-as autosesiza si as incepe o serie de cercetari, solicitand TPU IP-urile de unde s-a postat. Multi oameni de pe meleagurile astea nu au nicio treaba cu gramatica limbii romane, propozitiile scrise fiind de neinteles. Tocmai mi-am amintit o intrebare mai mult decat idioata, pusa de o distrusa: "De ce baietii se tin de p*** atunci cand ma vad?"... Raspunsul meu a fost tot o intrebare: "Cu ce fel de baieti umbli tu?"

3 răspunsuri:
| Bezea a răspuns:

Una din intrebarile stupide la care a trebuit sa raspund a fost : Cat e ceasul? (tin sa mentionez ca eram in slip si tocmai ce ieseam din apa)

| coralia_5862 a răspuns:

Lol deci nu era nici o poza si cica:credeti ca sunt grasa? daca da de ce credeti asta? asa urata si grasa sunt? multumesc ca sunteti impotriva mea de asta nu va iubesc:*=)lolrolling on the floor)
app imi place super mult poza de la av cu piratl jeack:p cred ca asa se scrierolling on the floor)

| UsernameUitat a răspuns:

Pai cea mai stupida intrebare este atunci dimineata cand mergi la scoala si te intreaba cineva "ce faci?" off ce oamenilaughing