| Blonyx a întrebat:

Stie careva mai multe povesti de groaza pe care sa le spun colegelor mele,ca tare mai sunt amatoare de paranormal laughing.Ca sa stiti eu le-am auzit pe urmatoarele :povestea cu Laria,Bloody Mary, restaurantul Delicia,demonul din casa,mai am dar nu le mai stiu numarul. P.S. : Daca mai aveti si formule pentru ritualuri, puteti sa le scrieti aici.
Ms! :* Dau funda.batting eyelashes

9 răspunsuri:
| Blonyx explică (pentru nyko98765):

Si eu am intrat acolowinking

| Blonyx explică (pentru nyko98765):

Mai astept raspunsuri happy

| Blonyx explică (pentru nyko98765):

Si pe asta o stiu laughing

| nyko98765 a răspuns (pentru Blonyx):

Pai zi-mi pe ce site-uri ai intrat u ca sa nu ti le mai dau pe aceleasi big grin

| Blonyx explică (pentru nyko98765):

Pai doar pe astea laughing

| BogdanFRD a răspuns:

Uite una interesanta aici: http://stirileprotv.ro/......ta-ei.html

| Andrewcool2 a răspuns:

Nu are nume si s-a intamplet unei femei in varsta de 36 de ani acum.

Intr-o sear tatal fetei vine beat, rupt. Fata era foarte speriata dar s-a oferit sa-i cumpere tigari ca sa nu il supere.Ea isi ia bicicleta si porneste spre o benzinarie care e la 20 km distanta de casa ei.Pe la jumatatea drumului i se dezumfla roata din spate.Ea se opreste si incearca sa o repare. Ceea ce nu realizase era ca se oprise fix langa cimitir. Dintr-o data apare o femei fara fata imbracata in negru cu o lumanare aprinsa. Femeia era la 30 m distanta si se apropia. Fetita facu atac de panica si nu mai putea vorbi. Apoi aparura di betivi care bombaneau cevi.Ea si-a intors capul si i-a vazut iar cand vru sa se uite din nou la femeia aceea ea disparuse.Intr-un final ea isi repara roat si fugise la peco iar apoi acasa