| valerika20 a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru metinistii din Romania! Am luat ban pe metin 2 si mi-am bacut alt cont (si am incercat mai multe conturi) si imi arata alege alt server (pe scorpius) si numa pe serverul apollo merge ce sa fac? Cine imi rezolva problema

2 răspunsuri:
| wrestrey a răspuns:

Salut! Singura problema este ca serverul este mult prea plin! Pana la dezactivarea conturilor banate de catre GM va trebui sa joci pe un alt server mai gol. Sper ca te-am ajutat!

| valerika20 explică (pentru wrestrey):

Dar eu am toti prietenii acolo