| RaduCatalinGabriel a întrebat:

Am 12ani! Imi da cineva un sfat despre cum sa fiu un baiat de gasca

Dar va rog eu nu vreau exemple de genu: sa ma las de scoala

4 răspunsuri:
| RaduCatalinGabriel explică:

Eu am zis de "gasca" nu cool

| cosmin333 a răspuns:

Http://www.dj-cossy.info/2011/12/fii-cool.html am scris ceva legat despre cum sa fii cool.Citeste si sper sa te ajute...;)

| wanted112007 a răspuns:

Si eu am tot 12 ani...pai trebuie sa fi : Glumet, smecher daca se poate big grin, apucate de un sport la care te pricepi, si fi tupeist ...Eu asa am reusit.eu am doar 12 ani dar ma cunoaste tot liceul big grin

| euro555 a răspuns (pentru wanted112007):

Cam asa fac si eu si comentez la astea din clasa 7-8 rolling on the floor se plictisesc de mine si eu am 12 ani