| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot prinde parul la scoala? Este lung si vreau o coafura astfel incat profii sa nu ma certe.(am 12ani si nu vreau imagini ci sfaturi multeee)

3 răspunsuri:
| missoriginalitate a răspuns:

Pai te poti face in spic sau coada de peste dar mai poti sa iti faci spicul pana unde vrei sa iti prinzi cocu adica ma refer sa it faci si spic si coc funda scuze greselile.

| loliPhi a răspuns:

Poti face un coc ..sau il impletesti coada, sau mai nou coafura coada de peste daca ai parul lung ti-l poti face asa happy Sper ca te-am ajutat

| Visinica24 a răspuns:

Ai putea sa iti faci fishtail(daca nu sti cum se face uita-te pe yt), spic, un coc, coada de cal.Gasesti foarte multe feluri de ati face parut pe yt mai ales de la LuxyHair. Succes!