| atenus a întrebat:

Am filmat un gameplay la un joc(paper please) primul de altfel jocul l-am inregistrat cu bandicam si vocea cu telefonul ( se aude bine) Problema e ca nu pot sa le unesc adica sa se auda sunetul inregistrat in video. Am incercat cu vegas si camtasia dar imi dau eroare cand bag videoul in chestia aia alba ceva de codec.
Cum le pot unii?

1 răspuns:
| Vlad32 a răspuns:

Mai bine cumpara-ti niste casti cu microfon si vorbesti la alea. Daca o sa iti iei casti cu microfon calumea o sa se auda mai bine!