| Luiza_Xenia_1996 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru și sper să-mi raspundeti cât mai repede.
Azi sunt 3 săptămâni de când i-am trimis prietenului meu în Franța un plic din acela cu protecție, o mică atenție de ziua lui de naștere. L-am pus normal, fără paravion.
Trebuia să ajungă până acuma și chiar m-am cheltuit (în jur de 200 lei ) aș vrea să știu:
1 ce pot să fac?
² daca a mai trimis cineva și în cât timp a ajuns.
3 ce credeti? După 3 săptămâni o să mai ajungă?
Ps: eu nu am primit nimic înapoi.
Va mulțumesc din suflet!

Răspuns Câştigător
| Adanos a răspuns:

E cam mult, dar poate sa mai ajunga, daca trec mai mult de 5 saptamani nu cred ca mai are rost sa astepti.

1 răspuns:
| Luiza_Xenia_1996 explică:

A ajuns din fericire, după o lună și ceva.