| Razzvy8 a întrebat:

am o problema cu televizorul, nu imi merg bine culorile, si am schimbat iarasi televizorul si dupa cateva saptamani iarasi numai merg bine culorile, cei de la romtelecom cand au fost intamplator ziceau ca a intrat praf dar nu cred. Am incercat sa schimb culorile dar tot nu merg

1 răspuns:
| StDrOg a răspuns:

Uite daca ai spus ca televizorul a fost schimbat si tot se intampla asta, recomand mutarea televizorului din acel loc sau asigurate ca prin jurul televizorului nu se afla magneti sau lucruri care ar putea contine magneti deoarece asa se intampla, se schimba culorile si asta nu este bine, se poate arde televizorul insa nu numai, se poate arde si priza. Bafta happy