| Andrey224 a întrebat:

Am o problema la minecraft. L-am intalat imi merge.Dar am vrut sa bag niste mapa dar nu a mers din cate stiu trebuie sa iau fisieru cu mapa sa il bag in saves.Dar dupa ce il bag cand dau la single player nu merge adica nu apare nimic nou

3 răspunsuri:
| beep16 a răspuns:

Salut, Intri in start si la cautare scrii %appdata% dupa care. minecraft, saves si pui folderul acolo. Dupa ce ai facut toate astea ar trebui sa mearga totul bine. Daca jocul este piratata incearca sa cauti alt launcher sau cumparal happy. O zi buna!

| Andrey224 explică (pentru beep16):

Am facut totul si nu merge sad

| Andrey224 explică:

Da am cautat de versiunea de joc tot am facut cum trebuie dar nu am nimic cand dau single player