| SplaTy a întrebat:

Am si eu o intrb..credeti ca merita sa ma apuc de skate? ..Stau in Brasov si as vrea sa fac cv pe timpu` veriibig grin.

Răspuns Câştigător
| Tobiii a răspuns:

Degeaba intrebi pe cineva daca se merita sa faci ceva ce numai tu stii daca vrei si daca iti place sa faci. Este un fel de "sport" foarte cautat. Desi nu oricine poate fi skater, daca vrei tu nu poate nimeni sa iti zica daca sa faci sau nu...

1 răspuns:
| David5000 a răspuns:

+1 Xellexy

pai fa in pana mea ce vrei sa faci, ati ajuns sa puneti niste intrebari de toata jena, fa frate ce vrei tu