| BaiatulAnonim1234 a întrebat:

am si eu un channel pe Youtube si nu stiu cum sa am mai mult views-uri la video. Cum pot sa fac sa se uite lumea la ele?

Răspuns Câştigător
| Iamal a răspuns:

Trimiti link-ul prin mail sau postezi pe facebook...ce e asa greu

6 răspunsuri:
| AnnaAnnne a răspuns:

Nu ai cum sa.i faci din pacate sa se uite nu mai daca vor ei, asa aveam si eu doar 16/17 vizionari la vidioclipuri, tie iti urez mai mult succes decat am avut eu. Sper ca te.am ajutat sa ai o seara frumoasahappy!

| FuryOfLight a răspuns:

Intri pe video si dai acolo la tags si scrii mai multe de ex:"nume 2012"/"nume-melodia" apoi selectezi unde vrei sa bagi video`ul si apoi astepti wiewshappy sper ca ti-am fost de foloshappy

| III_Johnny_1992 a răspuns:

Foloseste http://bit.ly/12U8xJt este un site de tip social exchange tot ce trebuie sa faci este sa aduni coins-uri.

| Avram_Isabela_1977 a răspuns:

Incearca sa-l postezi pe retele de socializare si sa ai un titlu bun care sa sara in ochi ceva mai special care sa nu plictiseasca big grin