| RrEe4 a întrebat:

Are ceva daca la adresa de facturare am bagat din greseala numarul strazii, dar si al blocului? Eu stau la bloc si am dat comanda de o carte si nu mi-a venit. Dar am fost la posta mereu si nu am primit pe numele meu nimic.

1 răspuns:
| DreamAsk a răspuns:

In acest caz nu este nicio problema. Ai primit un mail sau un telefon de confirmare al comenzii daca nu inseamna ca aceasta este problema, daca da insemna ca stocurile pentru carte au fost epuizate. Intra inca odata pe site-ul de pe care ai comandat cartea, vezi numarul de telefon al editurii sau adresa de e-mail si trimitele un mesaj sau sunai si spune-le ca nu iti mai vine comanda.
Oricum, multa bafta!