| Supersuper123 a întrebat:

As vrea sa va intreb ce faceti voi in timpul vostru liber cand nu sunteti cu prietenii si cu familia! Funda! happyhappy

Răspuns Câştigător
| DV a răspuns:

Pai...ies afara,desenez,stau pe neeet,ma uit la tv,ma joc, cant la chitara, citesc, mai fac niste temee, ma uit la filme... funda?

9 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Cele mai multe chestii le fac atunci cand sunt singura. De exemplu, citesc, desenez, cant la chitara, scriu, daca am vreo idee, ma uit la filme, ascult albume ale unor trupe de care nu auzisem, uneori gatesc si lista poate continua. Oricum, imi gasesc mereu cate ceva de facut atunci cand sunt singura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cu duşmanii.

| AnnaAnnne a răspuns:

Uite de exemplu stau pe TPU si iti raspund tie la intrebare happy sau stau sa ma uit la tv, pe tableta, dar e mai interesant sa imi petrec timpul liber alaturi de cei dragihappy:*

| Supersuper123 explică (pentru AnnaAnnne):

Super,te cheama Miruna?

| AnnaAnnne a răspuns (pentru Supersuper123):

Dahappy

| MrSoapte a răspuns:

Daca vremea este de partea mea...iau aparatul foto si, ies afara! Sunt pasionat de fotografie insa...inca sunt la nivelul la care fac poze, nu fotografii!

| GrimReapper a răspuns:

Origami,scriu,pictez si fac lucruri(handmade)

| dragoilidia a răspuns:

Citesc,ma uit la interet si exersez la mandolina si pian.

| AndreiGSQ a răspuns:

Sunt marinar! Navighez pe net happy