| Grigorita_Iana_1999 a întrebat:

care ar fi programul vostru de zi pe parcursul scolii?

Răspuns Câştigător
| AngelikTPU a răspuns:

Pai cand inveti dimineata sau dupa-amiaza?
Dimineata:
Ma trezesc, ma duc la scoala, cand vin ma schimb mananc imi fac temele( sau poate inainte ma odihnesc) imi invat si apoi ma joc(asta l-am avut eu).
Dupa-amiaza:
Dimineata inveti sau faci daca ti-au ramas putine teme, te duci la scoala cand vii faci majoritatea temelor si inveti o parte; e foarte aglomerat

| Grigorita_Iana_1999 explică (pentru AngelikTPU):

Mda...
o zi de scoala chiar e aglomerata

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma trezesc la 5, ma intorc la 1, mananc, fac teme, invat, dorm si tot asa.

| Grigorita_Iana_1999 explică (pentru anonim_4396):

Eu ma trezesc la 7 si tot nu ma satur de somn

| anonim_4396 a răspuns (pentru Grigorita_Iana_1999):

Eu ma trezesc si mai tarziu si nu ma satur, dar asta e programul de la scoala. Trebuie sa plec de la 6 de acasa ca sa ajung la 7 la scoala.

| BornToBeLoved a răspuns:

Trezire, inviorare, masa, scoala 6 ore, masa,
Somn(1 ora), studiu, sport, masa,
Somn!