| rumble123 a întrebat:

cat m-ar costa un tatuaj cu 7 cm inaltime si 5 latime? cu 4 lei 50 bani cm patrat? dau funda, va rog, Multumesc

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Ce frumos ca nu stii sa faci o amarata de inmultire dar vrei sa-ti faci tatuaje.

5*7=35 centimetri patrati are tatuajul.

4, 5 lei * 35 cm patrati = 157, 5 lei

5 răspunsuri:
| ShadowGhost a răspuns:

Hey.Cred ca in jur de 54 de lei, dar ar fi perfect daca te-ai duce cu o hartie de 100 de lei ca sa fi sigurlaughing

| rumble123 explică (pentru ShadowGhost):

Eu nu inteleg ca acolo scrie pret tatuaj minim 1 mil 60 lei....si mie imi iese sub banii astia da nu stiu daca e bine ce calculez...platesc tot banii aia? fara sa calculez cm patrati? sau cum dracu

| NeymarJr11 a răspuns:

Injur de 60 de leitongue

| TeoPT a răspuns (pentru NeymarJr11):

Explica-mi si mie cum ai calculat si ti-a dat 60, sunt mai prost asa de fel.

| alexro93 a răspuns:

160 lei dupa calculul meu