| MariusUga a întrebat:

Cine stie povesti de groaza! Dar,, sa faci pe tine"(vorbind metaforic)! Va zic eu una reala si nu glumesc! In fiecare seara jucam cu prietenii de la 9 seara pana pe la 12 un joc numit Parola! Eram impartiti in 7 copii intr-o echipa.Jocul consta in gasirea oponentilor si lovirea acestora pana spuneau parola. Aveam voie in tot orasul si in orice scari de bloc la orice etaj oriunde! Eram cu echipa mea la sute de metri de cealalta echipa intr-un canal uitandu-ne dupa ei! In timp ce eram concentrati,unul dintre noi a simtit o mana pe umar si cand s-a uitat era cineva imbracat in alb un barbat! Am fugit toti mancand pamantul gandindu-ne ca o fi fost un aurolac sau un betivan! Dupa ce ne-au gasit ne-am ascuns iar departe de acel loc in cealalta jumatate a orasului! Eram pe un teren unde era gardu rupt si boltari pe jos pe scurt daramaturi.In timp ce am sarit unul dintre noi in momentul cand a sarit i s-a rupt o bucata din tricou si cand s-a uitat era aceeasi figura! Am fugit crezand ca e ceva paranormal! Din acel moment jucam unde este populat de lume si nu in locuri,, bantuite"! E adevarata! Nu glumesc!

Răspuns Câştigător
| gabrielabod1234 a răspuns:

Ce tare!
cred ca a fost o adevarata aventura!
Bravo voua!
o poveste am patit si eu.Am mers la o colega de ziua ei,si ne plimbam,dupa am vazut un garaj mai spatios sub un blocintunecat,am intrat in el,iar la sfarsitul acestuia se auzeau niste zgomote stranii,am fugit,apoi ca sa aflam ce era ne-am intors,pe o masina era exact atunci desenata o fata de monstru(masina era prafuita asa ca a desenat cu degetul)am chemat si alte fete sa le aratam, toate s-au speriat, iar dupa o usa se misca ceva, asa ca am fugit si nu ne-am mai intors! De atunnci nu mai intru in nici un garaj, Brrrrrr

4 răspunsuri:
| AdiTorrent7 a răspuns:

Cele care se refera la exorcizari sunt cele mai tari (genul filmului,, Exorcizarea lui Emily Rose") pentru ca stii ca sunt reale...

| AdiTorrent7 a răspuns:

Sunt multe intamplari autentice si la noi. Pe langa o localitate de langa Neamt era o tanara care putea muta stranele din biserica numai cu privirea; tatal ei a gasit-o chiar si agatata de tavan...

| AdiTorrent7 a răspuns:

Mai cunosc apoi cazul unui baiat care suferea din cauza faptului ca ambii sai parinti se spanzurase-ra.
In timpul rugaciunilor era saltat cam o palma de la pamant in suferintele sale...

| nutzulll a răspuns:

Daca va plac senzatiile tari mergeti noaptea pe aici: http://www.descoperauniversul.ro/locuri-bantuite-din-romania