| valentin1915 a întrebat:

SALUT TPU! happy
Cum sa fac o masa musculara buna deci vreau sa ma axez pe ABDOMEN, PIET SI BRATE astept parerile voastre dau funda celui mai bun raspuns happy

Răspuns Câştigător
| thegame9 a răspuns:

La sala si iti spune antrenorul la ce aparate trenuie sa lucrezi sau acasa:
-flotari
-abdomene
-cumpara un extensor si poti sa faci o gramada de exercitii cu el
-cumperi greutati sau bidoane de 2.5/5kg si faci cu elewinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru thegame9):

2.5/5kg nu sunt greutati, sunt paie

3 răspunsuri:
| mihaelutzamy a răspuns:

Mergi la sala!winking

| Cosmin86 a răspuns:

Spatele si umerii mi se par mai importante.

Oricum, e stupid sa te axezi pe ceva, cand o sa ai anumite grupe mai dezvotlate decat altele o sa arati penibil ( in special piept si brate, grupele cocalarilor ).

Lucreaza toate grupele in mod egal, e STUPID sa adaugi 1 cm la piept fara sa adaugi 1 cm la picioare, umeri, spate, etc.