| tyberyiu a întrebat:

de azi dimineata cand vreau sa ascult o melodie pe youtube imi canta 6 secunde si deodata mi se opreste si acolo minutele ramane mereu 00:00 si imi merge melodia in jur de 10 secunde dar acolo jos arata 0:00 ce trebuie sa fac nu pot sa ascult nici o melodie?

Răspuns Câştigător
| inconscient a răspuns:

Nici eu nu pot! :((
Acum parca ma simt mai bine, ca nu-s eu singura cu aceasta problema! Poate e de la Youtube, eu am crezut ce e de la PC-ul meu.
Ia uite:
http://www.tpu.ro/......galben-si/

5 răspunsuri:
| BTWIN a răspuns:

Modificati calitatea video (selectati cea mai slaba pentru a functiona )

| inconscient a răspuns (pentru BTWIN):

Esti un geniu! Imi dau seama ca nu meritam funda!winking

| BTWIN a răspuns (pentru inconscient):

Incerc sa fac lumea mai buna...merci de compliment, mi-ai facut seara mai frumoasa happy

| inconscient a răspuns (pentru BTWIN):

happy Reusesti! Daca ar fi mai multi ca tine...happy

| clauu1706 a răspuns:

Cred ca are ceva youtube-ul, mai multa lume are problema asta, inclusiv eu. Probabil isi va reveni in curand happy.

Întrebări recente