| apademasa a întrebat:

Din moment ce se apropie Pastele, as vrea sa fac diverse decoratii. Ma puteti ajuta cu imagini sugestive sau diferite site-uri? Dar voi ce ati facut pentru a infrumuseta masa de Paste? astept raspunsul vostru.multumesc.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Decoratii sau decoratiuni? Este o diferenta marisoara de la una la alta.Cred ca te referi la mise-en-place. Poate asta te ajuta.
Sursa:http://www.ghid-culinar.ro/articole-culinare/mise-en-place.html

| apademasa explică (pentru darrio2007):

M-am gandit la decoratiuni si am scris altceva...

| darrio2007 a răspuns (pentru apademasa):

Nici o problema.Se mai intampla.