| PaulVaRoagaMult a întrebat:

Doresc un swichbot pentru windows xp pentru metin2 eu joc metin2 european explosion2 dati-mi un swichbot care sa mearga pe aceste doua metine sau spuneti-mi pe ce metine merge swichbotu ca vreau si eu sa nu ma mai chinui sa bonusez itm pana pica ful.Cel mai bun swichbot care mi-l dati primiti funda.Sami dati explicatii cum se foloseste!

Răspuns Câştigător
| CorNNeL a răspuns:

Vrei switchbot? http://www.youtube.com/watch?v=13XFfH3-Svg Dunda?

| PaulVaRoagaMult explică (pentru CorNNeL):

Mersi mult mai ales e si in romana m-ai ajutat mult. Mersi frate!

| CorNNeL a răspuns (pentru PaulVaRoagaMult):

NPC frate si altadatawinking

| CorNNeL a răspuns (pentru PaulVaRoagaMult):

Npc frate si altadata

4 răspunsuri:
| PaulVaRoagaMult explică:

Am uitat sa fie metine in romana daca imi dati si sa-mi dati si programu swichbot