| FeNNiX a întrebat:

exista verun site in care sa iti dea o porecla! adica tu bagi numele tau sau raspunzi la nist intrebari sincer si el iti zice o porecla! Daca imi dati linkul de la site si e ceea ce am zis Dau

6 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Buna! Nu cred ca exista.

| ReusxD a răspuns:

Fa un test pe Clopotel.
Poate te va ajuta el!

| MoZila15 a răspuns:

Pune-ti prietenii sa-ti dea o porecla aceea ar fi cea mai potrivita...big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru MoZila15):

In general in cateva secunde o sa incepa sa isi bata joc!

| MoZila15 a răspuns (pentru anonim_4396):

E adevarat daca ai niste prieteni varza dar daca vei sti cum sa ii abordezi nu va fi chiar asa; oricum porecla vine de la sine nu trebuie fortata sa apara...

| andreeaskumpic a răspuns:

Http://www.clopotel.ro/......otrivi-182 Fa testul! SPER CA TE-AM AJUTAT!