| Droguri a întrebat:

imi tot apare o eroare la windows 7 ultimate aceasta: http://imageshack.com/a/img199/3314/bbgs.png, ma puteti ajuta multumesc

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu este eroare ci atentionare de securitate. Intra in Change action center settings si debifeaza Virus protection daca nu ai Windows cumparat. Daca este cumparat nu mai intra nicaieri si da-i Turn on now.

| Droguri explică (pentru Salontanul):

Multumesc!

| Droguri explică (pentru Salontanul):

Pai nu gasesc virus protection unde ar puea fi?

| Salontanul a răspuns (pentru Droguri):

Control Panel\Action Center\Change Action Center settings

| Droguri explică (pentru Salontanul):

Virus protection a fot debifat si tot imi apare atentionarea aia

| Salontanul a răspuns (pentru Droguri):

Scuze. Trebuia debifata si Spyware and related protection cea de sus

| Droguri explică (pentru Salontanul):

Ok mersi mult