| ardei795 a întrebat:

Incep cu inceputul, simt ca bicicleta mea (DHS Matrix) e la final de viata si trebuie sa imi iau o bicicleta noua. Si aici vine problema. Bugetul meu sa zicem ca e pana in 1200 de lei, iar preferinta mea este mountain bike-ul, pentru ca stilul meu de luat borduri ar omori orice cursiera sau bicicleta de trekking. Am 16 ani, 1, 72 si 60 de kilograme, dar o sa mai cresc. Prefer o bicicleta fiabila cu roti de 27, 5 inch care sa arate si bine.
M-am gandit la B-Twin Rockrider 520, la 340 cu modificari si la bicicletele X-Fact. Nu am idee de alte biciclete bune si apreciate care sa indeplineasca toate criteriile la acelasi pret, asa ca va intreb: ce model de bicicleta imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| sorinake a răspuns:

Salut,

B-Twin Rockrider 520 de la decathlon se incadreaza in bugetul tau si merita investitia.
Eu am cu Rockriderul 5.3 de la B-Twin peste 2000 de km facuti si singurele chestii schimbate au fost cauciucurile. In rest s-a comportat extraordinar. Si sa nu crezi ca sunt facuti majoritatea km in oras. happy