| a1473 a întrebat:

joc minecraft nu de mult timp si nu prea stiu prea multe scuzati de exprimare am download-dat stonecraft de pe video tutorialele lui imStunt3r si am vazut ca nu merge el spunea ca e o harta imi trebuie un minecraft care isi schimba mapa sau cum daca este asa sa imi dati link-ul de descarcat Mersi

1 răspuns:
| MafiaPeViata a răspuns:

Pai poti incepe jucand minecraft singleplayer[Sa faci case, sa gasesti sateni sa faci schimburi, sa craftezi(uite site daca nu sti sa craftezi:
http://www.minecraft-crafting.net/ )]
apoi daca tot nu te-ai prins cum se joaca da-mi add la angel.badboy@yahoo.com
si vom juca impreuna minecraft multiplayer...Te voi invata eu