| cstefan96 a întrebat:

Mai este aprox. o luna din vacanta de vara si parca nu am facut nimic si cred ca si unii dintre voi simtiti la fel. Asvrea ca in fiecare secunda sa fac ceva palpitant si interesant cu prietenii mei dar nu prea avem idei. Voi a-ti putea sa-mi dati cateva idei pentru a avea un sfarsit de vara reusit.Si daca aveti foarte mult sa nu va fie frica si sa nu le ziceti!big grin

Răspuns Câştigător
| Roxy9809 a răspuns:

Ati putea face chestia aia cola si mentosanele... Daca stai la sat sa intrati noaptea in gradini la oameni si sa furati din fructe (in acelasi timp sa distrugeti ceva.) sa va uitati l aun film de super groaza si pe cel mai inocent si fricos din gasca voastra sa il asezati cdel mai aproape de ecran... ati mai putea cauta pe net experimente traznite si sa le practicati sau tu cu prieteni tai sa va creati un dans propriuwinking FUNDA?

3 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Salut!
Mergi cu prietenii tai la piscina! Mie imi place foarte mult sa merg la piscina, mai ales cu prietenii.Si daca va alegeti o zi calduroasa o sa fie si mai frumos sa va racoriti.
Puteti sa va strangeti la cineva acasa sa faceti o oala maaare cu popcorn si sa aduca fiecare cate 1-2 filme si sa va uitati.
Mai puteti sa va jucati remi sau alte jocuri de genul asta.
Chestia e ca nu sunt chiar palpitante dar atunci cand te plictisesti orice e bun!
Puteti sa iesiti in oras sau sa va trageti in porcariile alea din parcul de distractii happy.
Puteti sa iesiti la o pizza.
Astea sunt idei cat sa nu te plictisesti.
O zi frumoasa!

| DianaScorpio a răspuns:

Ca ce chestie sa te chinui sa faci ceva nu stiu cat de palpitant? Fii tu insuti si traieste vacanta, relaxeaza-te. Comporta-te ca de obicei si bucura-te de ea cat inca mai ii.

| cstefan96 explică:

Va multumesc foarte mult pentru raspunsuri. DianaScorpio si mary3bee va multumesc pentru comentarii dar chestiile alea le cam facusem de foarte multe ori si de fapt de chestiile alea ma plictisem dar oricum va multumesc ca ati vrut sa ma ajutatibig grin