| anonim_4396 a întrebat:

Toata vara nu am facut mai nimic. Nu prea am cu cine sa vorbesc, prietenii mei sunt in vacanta. Vreau sa-mi dati idei de ce as putea sa fac restul verii. Cat mai multe propuneri va rog. Mersi.

8 răspunsuri:
| AddeAndre14 a răspuns:

Lasa id si ma joc cu tine gta laughing) si eu ma joc :3

| AddeAndre14 a răspuns:

Serialele alea nu sunt preferatele mele. E frumos Damon dar si fratele lui.

| Kenya a răspuns:

Uita-te la filme, citeste, fa sport.

| intrlp a răspuns:

Ia-ti GTA 5 pe ps si joaca-te cu mine.

| Se7en98 a răspuns:

Astea sunt cele mai idioate intrebare intalnite... pai, faci ce-ti place tie pana la urma nu? ca mereu astia de pe TPU iti vor zice sa te uiti la filme sa te joci sa te freci. si cacaturi de astea. fa ce-ti place tie si nu asculta de nimeni

| intrlp a răspuns (pentru Se7en98):

Sau sa citeasca comentarii.

| FreyLike a răspuns:

Fa provocari, ceva gen Ice Bucket Challenge, Charlie Charlie Challenge, Don't Judge Challenge.

| SorinaTeo a răspuns:

Uita'te la un serial,cea mai buna idee.
Eu ma uit la The Vampire Diares si pot spune ca sunt "obsedata" de el.
Imi plac acorii,foarte talentati,preferatul meu fiind Damon(nu iti spun cum este sau cum va fi, nu iti dau spoilere) laughing)))
Iti mai recomand The Originals, Twilight, Friends, etc...
Asta iti ocupa timpul si crede'ma ca iti va placea. happy
Sper ca te-am ajutat.
Funda? :*