| Mwha a întrebat:

Maine este ziua prietenei mele si as vrea cateva urari de "La Multi Ani!". Multumesc!

Răspuns Câştigător
| PamyTzZz a răspuns:

Buna! iata aici niste urari de la multi ani

Azi e ziua cand zambetul invinge orice urma de tristete, cand sufletul e plin de fericire si aceasta e numai una in fiecare an.E ziua cand toti cei care te iubesc sunt aproape de tine urandu-ti LA MULTI ANI!
2. O fata ca tine merita sa primeasca numai dragoste si pupici. Dragoste si pupici ti-am pus si in acest cadou, sa citesti cu drag aceasta carte scrisa numai pentru tine in special atunci cand te simti singura si sa te gandesti la mine, la cat de draga imi esti… Pentru cea mai buna prietena, cu dragoste multi ani plini de iubire.
3. Toti se emotioneaza la suferinta unui prieten, dar numai un suflet cu adevarat bun, ca al tau, se poate bucura de succesele unui prieten. Iti multumesc ca-mi esti alaturi!
4. Visele de azi sa devina realitate. Sperantele de maine impliniri. Orice cadere e un pas inainte. Gandul bun sa te insoteasca mereu! LA MULTI, MULTI ANI!
5. Cata vreme avem amintiri, trecutul continua sa existe. Cata vreme avem speranta, viitorul ne asteapta. Cata vreme tu existi, merita sa traiesc prezentul.
eMAG - Cumpara ieftin electronice online!
6. Mai frumoasa decat prietenia e doar dragostea. O fata minunata ca tine le va avea pe amandoua, noi, iubitele tale prietene o sa avem grija sa-ti gasesti sufletul pereche. Daca undeva acolo exista baiatul ideal pentru tine, noi il vom gasi. La Multi ani!
7. O simpla amica gandeste ca prietenia s-a sfarsit cand v-ati certat. O prietena adevarata te suna dupa o cearta. O simpla amica asteapta ca tu sa fii mereu acolo pentru ea. O prietena adevarata asteapta sa fie acolo mereu pentru tine. O simplu amica citeste acest mesaj si-l sterge. O prietena adevarata il da mai departe si ti-l trimite si tie. La Multi Ani.
8. Stii ca prietenii sunt importanti in viata noastra. Uneori, poate cei mai importanti. De aceea vreau sa cred ca prietenia noastra valoreaza mai mult decat orice alte lucruri scumpe din aceasta lume… pentru ca eu te iubesc mult iti spun si in acest an "LA MULTI ANI!" si sper sa mai apuc sa iti zic si in urmatorii ani. Succes in viata!
Inca un an in viata ta, ce poti spune decat ca te iubesc de ziua ta speciala. La multi ani!
Fie ca ziua de astazi sa iti fie plina de rasarituri de soare, zambete si dragoste. La multi ani
Un mesaj minunat pentru o persoana minunata de la un prieten minunat. Dintr-un minunat motiv la un moment exceptional de la o minte luminata intr-o dispozitie de exceptie intr-un stil minunat pentru a-ti ura La multi si minunati ani!
Pentru ca aduci mereu fericire celor din jur, iti uram o zi plina de bucurii si de surprize care sa te tina tot anul.

Un cer albastru fara nori, In calea ta sa fie, Sa ai in viata numai flori, Noroc si bucurie. La multi ani
Ai mai urcat o treapta pe scara vietii si iti doresc sa urci in continuare cat mai multe, insotita de urarile mele de sanatate, bucurie sufleteasca si numai impliniri.
Chiar daca viata nu e asa cum o doresti, chiar daca cei pe care ii iubesti te supara, iarta si uita, zambeste si bucura-te alaturi de noi care iti dorim astazi La Multi Ani, cele mai frumoase ganduri de bine si sanatate.
Astazi e o zi in care sufletul drag va invinge orice urma de tristete, azi e o zi in care tot ce ti se pare greu azi va deveni usor, azi e o zi cand trandafirul vietii tale va deveni mai infloritor. La multi ani!
In lumea noastra, totul se schimba, dar un singur lucru ramane cert: vei ramane mereu prietenul meu, dincolo de cuvinte, dincolo de timp si dincolo de distanta. Un sincer La multi ani!
Sa ai parte de toata caldura omenirii, un ocean de sanatate si toate florile lumii adunate in cel mai frumos buchet! La multi ani!
Visele de azi sa devina realitate, sperantele de maine impliniri, orice cadere un pas inainte, gandul bun si fericirea sa te insoteasca mereu. La multi ani!
Fie ca ziua sa-ti fie binecuvantata cu fericire, bucurie, raze de soare si prietenie! La multi si minunati ani!
Am cautat peste tot un cadou decent, dar nu am gasit nimic potrivit pentru o persoana atat de speciala ca tine! Accepta asadar acest gand bun insotit de un sincer "La Multi Ani"
Cele mai calde ganduri si urari de sanatate, fericire, bucurii si impliniri. Sa fii iubita si fericita in fiecare moment al vietii tale. La Multi Ani!
Viata este ca o calatorie si ziua de nastere ne aminteste de lucrurile bune pe care le-am adunat in zilele lasate in urma noastra … O zi de nastere este un moment special pentru a face planuri noi, pentru a merge pe cararile luminate de sperantele noastre si de visele ce devin realitate. Iti urez sa ai o zi de nastere minunata! La multi ani!
In lumina noaptii stralucind de stele, toate visele tale sa devina realitate. Fie ca fiecare stea din fiecare noapte, sa aduca dragoste si bucurie pentru tine. La multi ani!
Din adancul sufletului iti doresc ca anii ce se scurg sa treaca precum razele soarelui mangaie o trestie umeda si batuta de vant, precum iubirea alina sufletele suferinde. Sa fii fericit si mereu insotit de cei care merita sa te iubeasca.La multi ani.
Sarbatoreste, sau pur si simplu fa-ti timp numai pentru tine. Este ziua ta, asa ca bucura-te din plin de ea! La multi ani!
Ziua ta de nastere reprezinta momentele fericite de ieri, zilele luminoase ce vor veni si bucuriile tale de azi. La multi ani
Cand inca o petala din anii tai frumosi s-a scuturat alene, vibrand armonios. Priveste cu mandrie, gandind neincetat, la restul de petale ce nu s-au scuturat.
Lucrurile mici pe care le facem si le spunem au mare importanta in timp ce noi ne urmam calea. Un gest frumos poate sa ia povara umerilor obositi pe drum. O vorba buna poate indulci inima precum o ploaie de vara peste florile insetate. Cata bucurie tasneste deodata din lucrurile mici si simple, deci simplu, dar din suflet LA MULTI ANI!
De ziua ta as vrea ca luna sa nu coboare asa devreme si, cand coboara, ea sa-ti aduca un cer senin si plin de stele, iar prima stea ce-o sa rasara as vrea sa fie steaua ta. Tu sa-i surazi si ea sa-ti spuna La Multi Ani din partea mea!

2 răspunsuri:
| stalin1999 a răspuns:

Poti spune asa "La multi ani, multa sanatate ca-i mai buna decat toate, toate dorintele sa ti se implineasca si succes in toate!" si ii mai poti spune inca o data la multi ani happy este cea mai buna urare happy fundita?

| Mwha explică (pentru stalin1999):

Multumesc pentru raspuns.