| cυρcαкє a întrebat:

Pe site-ul clopotel.ro, cand vreau sa-mi schimb imaginea de la fundal, am acolo cate imagini ai in album:nici o imagine. Dau acolo click pe nici o imagine si tot acea pagina imi arata. Ce se intampla? ce trebuie sa fac sa-mi schimb imaginea?

1 răspuns:
| qMisaki a răspuns:

Mai intai stege acoolo in chenarul acela unde scrie poza at apoi alege... daca tot no merge asteapta o zi ca sa se aactiveze... Funda te rog! fa-mi te rog gems pe ourworld! email amalia