| SweetCandies a întrebat:

Pentru a scapa de plictiseala am decis sa ma apuc sa desenez ceva.Problema este ca nu stiu ce sa desenez, adica sunt in pana de idei la capitolul asta.Ce credeti ca as putea desena? Ofer funda celor cu idei originale si creative!

12 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
www.desenez.net
www.desenatori.ro
Inspiră-te de acolo.
Numai bine!:)

| georgiana1316 a răspuns:

Scoala in viitor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa desenezi ceva care nu mai tu stii cum ar fi un loc unde te duci numai tu ok pa.

| MrsVamp a răspuns:

Deseneaza ceva in creion

| mitzamihai a răspuns:

Incearca sa-ti iei o jucarie s-o pui pe masa si sa-i conturezi toate trasaturile!

| mitzamihai a răspuns:

Un peisaj de iarna

| alex291201 a răspuns:

Incearca sa faci un portret

| BlackRockGirl a răspuns:

Incearca natura statica! Ia cateva obiecte de prin casa, aseaza-le pe o masa si incepe sa le desenezi!happy Ai grija la umbra! Ai putea pune o lampa intr-o parte ca sa formezi umbra sau poti lasa lumina naturala!winking

| Snkfkskncmskmcms a răspuns:

Pai eu cel mai des desenez animale sau animeuri. Iar uneori ma uit la poze pe google si incerc sa le desenez cat mai bine.

| MarcelineMarcy a răspuns:

O creatura.Dar nu ceva oribil, ceva creat de tine. Exemplu:
https://www.google.ro/......ps?/search

| AdrianCatalinAlexandru1 a răspuns:

Cum ti ai dori sa arate iubita/iubitu' tau. Incearca sa desenezi. Succeswinking