| NewUtilizator a întrebat:

pentru cine se stie bine pe league of legend imi puteti spune ce campioni pot lua free de pe you tube daca ma abonez la site lor? funda big grin

Răspuns Câştigător
| Skypee a răspuns:

Il iei pe alistar dezlantuit.Adica trebuie sa ai campionul alistar si daca te abonezi vei primi o infatisare la el "alistar dezlantuit" Funda?, daca nu ai inteles zi-mi sa te lamuresc mai bine tongue

| NewUtilizator explică (pentru Skypee):

De alistar stiu si de tristana eu intrab daca mai sunt alti big grin PS:pe alistar nu e neaparat sa il ai deblocat til dau ei cu tot cu fatawinking

| Skypee a răspuns (pentru NewUtilizator):

Pai, nu mai e doar alistar daca te abonezi la youtube la ei. Daca asta vroiai sa stii, acuma da-mi si mie funda laughing