| EcLipSa234232 a întrebat:

Salut TPU
peste 2 zile am banchetul si am parul ondulat ( sunt baiat )
nu prea stiu cum sa-mi fac freza sau sa-mi fac tepi
credeti ca daca merg la o frizerie si ii spun frizeritei sa mi-l faca tepi sau sa stea intr-un fel in care-mi place ma va ajuta?

1. cum as putea sa-i spun? Dati-mi idee cum sa formulez intrebarea, s-o intreb daca stie cum sa-mi aranjez parul ( nu il am foarte lung, nici scurt nici lung, cam pe la mijloc )
2. cam cat ar costa sa-mi faca freza
3. cam cat timp dureaza?

1 răspuns:
| anonima1010 a răspuns:

Pai poti sa te inspiri de aici http://www.mujer.ro/tunsori-pentru-barbati-par-ondulat-sau-cret mie sincer imi place imaginea 12 sau poti sa il indrepti dar daca deja sti cum vri sa ti-l faci scoate la imprimata o poza asemanatoarea sau chiar identica daca ai si ii dai frizeritei ca model sau poti sa o intrebi cam ce coafura te-ar avantaja
2.te-ar costa inte 12 si 30/50 de lei presupun debinde de complecsitate
3. depinde ce vrei sa iti faci :P