| MilkaFriend a întrebat:

peste cateva zile i ziua mea si nu stiu ce sa-mi doresc implinesc 15 ani si chiar n-am nici o idee va rog dati-mi niste idei Funda + vot pentru cel mai bun cadou!

Răspuns Câştigător
| fericitaaaa a răspuns:

Daca iti plac aniumalele cere un catel
daca iti place sa citesti cere o carte
daca iti place sa mergi cu blicla sau cu rolele cere asa ceva
sau
un parfum de firma
nisate haine supper
asta atrage fetele
un telefon HTC cha cha e supper e si touchscreen si e si cu tascaturahappy:d funda?

9 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. La Multi Ani, sa fi fericit sau fericita. Legat de raspuns, o carte de Limba Romana, si legat de restul, in functie de bugatul parintilor. Eu as dori un Bugy. Daca nu sti uitate pe net. Pa!

| Phantasmagoria a răspuns:

Nu stii ce iti doresti? Vrei sa iti bage TPU dorinte pe gat? Daca nu stii ce vrei inseamna ca nu vrei nimic.

| AnnaDee a răspuns:

IPhone 4 sau Samsung Galaxy S 2!
XD

| Miru2004 a răspuns:

-daca parintii tai au mai muti bani, iti pot lua un laptop.
-daca iti place sa citesti, iti poti lua carti, enciclopoedii, etc.
-jocuri video
-playstation
-haine
-un nou telefon mobil
fundita?

| Corina_2584 a răspuns:

Un telefon, o super petrecere, haine, accesorii, machiaje, pantofi etc. Sunt o groaza de lucruri pe care ti le poti dori.
Funda?batting eyelashes pliiiiiiiiiiz puppy dog eyes

| GuitarFly a răspuns:

La multi ani!

| craioveanu90 a răspuns:

Ceti place.noi n-am putea stii ce preferi tu.asa ca gandeste-te bine/ca trebuie sa iti vina ceva in minte

| Andreea2295 a răspuns:

Doreste-ti un catelus,un jurnal,doreste-ti un prieten care sa te pretuiascatongue, doreste-ti caiureli deoarece ai o varsta frageda si e bine sa te distrezi, sa nu fi serioasa. Sper ca ti-am fost de foloskiss

| SoapBubble a răspuns:

Orice vrei! uite ceva ce mi'as dori eu: telefon, animalut(pisica, catel, papagal), camera renovata, un ipad sau gen., cash, o zi la mall si nu mai stiu... mai gandeste-te.
funda?puppy dog eyes