| cinderellaindreams a întrebat:

In curand implinesc 12 ani si nu stiu ce cadou sa imi doresc.Sunt fata si de aia nu ma pot decide! Dati-mi va rog niste idei! Pentru cea mai buna idee dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Fragile a răspuns:

Ai putea să îţi doreşti un telefon nou,sau uite-te şi vezi ce îţi lipseşte, poate o bluză nouă frumoasă sau o pereche de blugi, un parfum.Eu acum nu prea pot să îţi dau sfaturi pentru că fiecare are gusturi diferite.

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Daca tu nu stii ce cadou iti doresti, noi de unde vrei sa stim?

| cinderellaindreams explică (pentru Ronnix):

Pai vreau sa-mi dati idei!

| Ela234 a răspuns:

Un telefon, haine, carti...