| gabrielosss98 a întrebat:

sambata asta o sa plec din tara impreuna cu tata si nu stiu cum sa fac sa treaca timpul mai repede.Ne mutam in alta tara, dar pe mama nu am mai vazut-o de mult.Cum sa fac sa treaca timpul mai repede? Parca din ce stau din ce trece mai greu.

2 răspunsuri:
| Aditzu1988 a răspuns:

Raspunsul e simplu. Mentine-te constant ocupat. Nu sta pur si simplu cu ochii pe pereti. Cautati de treaba. Daca nu ai, iesi cu amici afara, iesi la o plimbarewinking

| UnNumeCiudat a răspuns:

Injura tiganii