| madalinaMariaLore1985 a întrebat:

Buna sunt in Italia si mai am o saptamana si plec in Romania dar timpul trece asa greu cum pot face sa treaca mai repede, dau funda

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Uita-te la filme seriale
deseneaza
uita-te la un anime
faci mancare
dormi
iesi cu rudele la o terasa sau un restaurant
invata italiana

| Paulvasile10 a răspuns:

Cand te distrezi in general timpul zboara mai repede, dar e doar o impresie, nu prea se poate face in asa fel incat sa treaca mai repede timpul

| pitiklove a răspuns:

Distreaza-te! happy
Mananca pizza si paste happy
Distreaza-te si incerca sa apreciezi restul de timp pe care il mai ai in Italia happy
E o tara super happy
Eu zic sa faci cateva obiceiuri, le iei apropiatilor suveniruri, pleci la mare, sau ocean...ce o fi
si incerca sa pui totul la punct in vedere cu reintoarcerea ta in Romania. daca iti mai ramane timp happy