| MuresanAdrian123 a întrebat:

Sambata merg la o nunta. Aveti niste sfaturi pentru mine? am 16 ani.De exemplu o sa o cunosc pe prietena varului meu(nu ea e mireasa) pe care nu am cunoscut-o inainte, ar trebui sa o pup sau sa-i sarut mana? big grin si as vrea sa imi dati tot felul de sfaturi adica chiar orice! nu am mai fost la o nunta de ceva timp.

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Ce coincidenta, si eu merg sambata la o nunta, dar nu sambata asta, ci pe 25, si eu o sa o intalnesc pe prietena varului meu, numai ca ea este mireasa, in orice caz, voiam sa iti spun sa o pupi pe obraz, nu pe mana, adica daca eu as fi fata si cineva m-ar pupa pe mana, m-as simti ciudat. Distractie placuta la nunta.

| Musique a răspuns (pentru Mayhem666):

Mi se pare un gest interesant, care îți dezvăluie câte ceva despre noul cunoscut. Ciudat e faptul că prea puțini mai fac asta.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu trebuie sa pupi mana nimani la 16 ani.
tu nu ai mai facut cunostinta cu oameni pana acum?