| KingBiZzAr a întrebat:

spuneti-mi si mie niste farse ce le pot face prietenilor mei va rog.Merci mult.

3 răspunsuri:
| iFollowRivers a răspuns:

Suna-i cu numar ascuns si fa ceva glume. daca ii cunosti bine vei stii ce sa le zici.da-le intalnire intr-un loc, si nu te du.mergi cu ei la o terasa, zici ca te duci la baie, si ii lasi pe ei sa plateascalaughing Le dai un mic cadou, si cand il deschid, ai putea sa pui un sobolan de jucarie sau ceva scarbos si amuzant.succes

| KingBiZzAr explică (pentru iFollowRivers):

Nu vreau sa nu imi mai vorbeasca, dar ideeile tale sunt bunewinking

| iFollowRivers a răspuns (pentru KingBiZzAr):

laughing) le dai banii inapoi dupa ce faci farsalaughing