| Damy58 a întrebat:

spuneti-mi si mie niste seriale bune la care m-as putea uita fiindca am terminat unul si nu imi mai vin idei..ms

Răspuns Câştigător
| AriciCristian a răspuns:

Incearca Prison Break si Lie to me. Ti le recomant cu placere. Mai sunt si altele precum Lost, Mesaje de dincolo, Dexter, Doctor House, etc.

4 răspunsuri:
| mariusQ a răspuns:

Cel mai tare serial este spartacus dar ai multe episoade de vazut si din urma.

| XxLadyDeexX a răspuns:

~Hei!~♥
Da uite eu ma uit la "Teen Wolf"♥♥♥(e favoritul meu)♥, la "Awkward.", la "Hellcats"...si cam atat.
Sper ca am ajutat cu un serial macar. Funda?♥

| CartofulCartofar a răspuns:

How I Met Your Mother, The Big Bang Theory, Two And A Half Men.
Sper ca te-am ajutat happy.
Funda? big grin