| RazvanStefan a întrebat:

Stiti vreun joc gen fighting Game cum era Mortal combat ala in 2D de mult? Asa vreau sa ma joc unul dar daca se poate in 3D.

P. S.: daca imi dati si un link de unde sa il iau ar fi grozav.

2 răspunsuri:
| P3troS a răspuns:

Sall.iti spun eu cel mai tare joc din lume care se poate juca multiplayer, se numeste Unreal Tournament 1. 2, 3, 4, nu le poti juca multiplayer, deoarece au foarte mare grafica. Sfatul meu este sa-l tragi 1, deoarece este perfect.bafta!

| DJLIGHT a răspuns:

Ce zici de un Street Fighter 4 sau x tekken?