| almaz a întrebat:

Sunt absolvent anul acesta de liceu, vreau să merg la facultate la Universitatea Ovidius din Constanța, cine și ce părere are despre ea? apropo nu știți cumva în orașu Constanța prețurile sunt exagerate sau sunt ca peste tot? adică reieșind din faptul că Constanța este pe malul mării, mă gândesc că și prețurile la produse ar trebui să fie pipărate, ce părere aveți? mulțumesc frumos pentru orice răspuns!

Răspuns Câştigător
| Anca_Rasanu_1997 a răspuns:

Despre universitata iti pot zice numiaii lucrurii bune suntt professorii mistoo so de gasca darr de perturile dinn constanta suntt cam piperate

| almaz explică (pentru Anca_Rasanu_1997):

Locuiesti in Constanta?

| almaz explică (pentru Anca_Rasanu_1997):

Dar Andrei Saguna cum e? nu stii?

| Anca_Rasanu_1997 a răspuns (pentru almaz):

Da