| MrAnonymus a întrebat:

Unde pot afla rezultatele de la evaluarea nationala de anul acesta pe internet?

9 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Se afiseaza in scoli dupa ora 4 sambata astawinking

| BlackChocolate1 a răspuns (pentru introduaicinumele):

De fapt pana la ora 4, nu dupa. happy

| IonutzWoW a răspuns:

Te poti duce la scoala sau te poti uita pe edu.ro
Rezultatele se vor afisa pana la ora 16

| Mihai11 a răspuns:

Le găseşti sâmbătă pe http://www.admitereliceu.ro/

| TheOneGirl a răspuns:

Dar poti afla si pe internet, pe edu.ro,admitere in licee. cred ca se va afisa duminica, uite aici un link :http://admitere.edu.ro/

| TraficantDePufuletzi a răspuns:

Pe site-ul scolii!

| tbb2013 a răspuns:

Nu se afiseaza pe internet. Decat daca scoala ta are site si vrea sa le afiseze si pe net. Nu e obligatoriu. Iar pe http://admitere.edu.ro/ nu se vor afisa rezultatele saptamana aceasta. Cel mai probabil dupa contestatii. Cele finale. Dar pana pe 4-5 nu gasesti nimic actualizat pe admitere.edu.ro.

| TheOneGirl a răspuns (pentru tbb2013):

Da? si cum se face ca anul trecut am vazut rezultatele afisate pe edu?

| tbb2013 a răspuns (pentru TheOneGirl):

Pai nu am spus ca nu se afiseaza pe edu. Am spus ca nu o sa se afiseze astea inainte de contestatii. Se vor afisa cele finale, pe 4 iulie. Sau chiar mai tarziu. Site-ul admitere.edu.ro este pentru detaliile legate de admitere. Nu de Evaluarea Nationala. Iti dai seama ce ar insemna sa apara pe site toate rezultatele? Ar omori centrele zonale de admitere.