| meastylin a întrebat:

va rog frumos ma ajutati cu niste conturi la ourworld de fata ca dau funda la cel mai frumos cont si am nevoie mare de un cont ca ma plictisesc cu al meu si cresc lvl greu va rog mult happy sa ma ajutati subcceshappy

6 răspunsuri:
| meastylin explică:

Okey cand poti imi trimiti mesaj si daca e frumos iti dau fundahappy

| OURWORLDALEX a răspuns (pentru meastylin):

Www.kylaredfeild@gmail.com asta e nu e gluma are lvl 65 parola :galaxyangel1103

| meastylin explică:

Nu mi-a mers contul sau e schimbat...

| DeeaAndreea2000 a răspuns:

Am eu unul il trimit in mesaje, e lv 15

| Bulinutza_alinutzza_1997 a răspuns:

Si eu caut un cont ourworld lvl 80 si sa fie rezidenta dau funda

| OURWORLDALEX a răspuns:

Iti dau eu vrei?