| Vlad1998 a întrebat:

voiam sa va intreb cand joaca Halep la Bucharest Open, mai exact pe 7 Iulie, vreau sa fiu sigur ca va juca pe 7 Iulie ca sa nu cumpar bilete degeaba, astept raspunsuri

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

In perioada 5-13 iulie va avea loc la Bucuresti primul turneu WTA organizat in Romania: BRD Bucharest Open, realizat in parteneriat cu Ministerul Tineretului si Sportului. Simona Halep este cap de afis al turneului, dar vor performa si alte reprezentante de marca ale tenisului mondial: Roberta Vinci (locul 20 in clasamentul WTA), Klara Koukalova (locul 30), Karin Knapp (locul 49) sau Annika Beck (locul 51).
Sursa:http://sport.hotnews.ro/......ipante.htm

Întrebări recente