| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor, cine imi poate face un desen frumos cu numele WijaW sau un logo cu W? Va raman dator. Il puteti trimite catre urmatoarea adresa de email: wijaw123@gmail.com

12 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Pai trebuie sa platesti pentru un LOGO ..nu inteleg de ce ceri gratis...

| DoooarEuuu a răspuns (pentru Laura927):

Pentru ca pot

| Laura927 a răspuns (pentru DoooarEuuu):

Pentru ca esti nesimtit de aia.

| DoooarEuuu a răspuns (pentru Laura927):

Draga Laura. Nu inteleg ce nesimtire vezi tu in intrebarea mea (sau raspunsul pe care ti l-am dat) {{imi pare rau daca te-am deranjat cu ceva}} dar sa stii de la mine ca intotdeauna e bine sa ceri. chiar daca sansele ca sa primesti ce ai cerut sunt mici, totusi exista. sper ca ai inteles ce am vrut sa spun. :*

| Laura927 a răspuns (pentru DoooarEuuu):

Asta este nesimtitul nu stie ca este nesimtit, la fel ca si cu prostul nu stie ca e prost.te invit sa platesti suma corespunzatoare a cererei tale si sa nu mai cerseti ca e de prost gust. ceri unei persoane sa isi ofere din timpul personal, timpul se plateste cu bani!
De moment ce numele profilului tau este DoooarEuuu cred ca imi pot imagina pana unde te duce nesimtirea.

| DoooarEuuu a răspuns (pentru Laura927):

laughing) Ce gândire ai. Îmi pare rău de băiatul care o să fie cu tine?

| DoooarEuuu a răspuns (pentru Laura927):

Apropo. Ai vreo problema cu numele meu? Rasistooooo! Ai vreo problema cu persoanele care cerșesc? Poate nu au cum să facă venit si atunci se lasă în voia sorți! STFU

| rebelulro a răspuns:

Salut eu fac logo Youtube baner si altele daca te abonezi la rebelul pro de pe 1-2 (
conturi iti fac. Profesional)

| DoooarEuuu a răspuns (pentru rebelulro):

Un logo cu WijaW sa il pot pune ca poza de profil pe Youtube.

| rebelulro a răspuns:

Vrei logo sau baner?

| isabelleeeeeeeee a răspuns:

Voi incerca eu sa iti fac (sunt la arte)