| Alfonso a întrebat:

Un program care sa scaneze calculatorul pentru drivere, si sa le descarce automat pe cele ce lipsesc? Multumesc anticipat!happy

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Driver Booster.Te anunta cand ai drivere invechite si apar noi actualizari.E bun.Il folosesc de ceva timp.

| horia2012 a răspuns:

Daca ai sa instalezi driver-ul pentru video cu ajutorul unor progarme care il cauta si instalaeza automat s-ar putea sa niste surprise neplacute.(nu o sa functioneze bine). Vezi ce placa video ai si cauta pe site-ul producatorului placi video driver-ul pentru Windows-ul pe care il ai. Ce placa video ai?

| SilverF8ith a răspuns:

Sincer lucrez de mult cu acest soft si pana acuma nu am avut absolut nici o problema si intotdeuna s-a ridicat asteptariilor DriverPack Solution

| VirusMan a răspuns:

De ce nu incerci de unul singur sa le instalezi: My computer>clickdreapta>Manage>Device manager iar de aici instalezi orice nu e instalat.

| Alfonso explică (pentru VirusMan):

Din pacate, nu ma pricep intr-atat incat sa reusesc! M-am dus acolo unde ai zis tu, si ma uit ca negru la gaina! Habar n-am ce sa fac!laughingMie imi trebuiesc dreivere-le pentru placa video!