| Andersonnnnnnnley a întrebat:

Salut! Va rog sa mă ajutați cu un sfat mai mult în ceea ce privește activitățile mele in vacanta. Sunt indecis între cele două opțiuni menționate mai jos:
• Să muncesc ca să îmi strâng niște bani
• Să mă antrenez pentru un rezultat mult mai bun la sportul pe care îl practic
Menționez faptul că eu am 16 ani și fac sport de performanta de 5 ani (handball). Voiam ca în vara asta să mă antrenez pentru ca în următorul sezon să joc mai bine, dar parcă și să îmi strâng niște bănuți suna destul de tentantlaughing Mulțumesc frumos pentru că a-ti citit (DAU FUNDA).

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff poate gasesti ceva job part time care sa fie flexibil cu antrenamentele.

Dar daca ar fi sa alegi strict una singura, eu as alege antrenamentele

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele